Vertikalūs keltuvai

Dabar įsirengti keltuvą dar paprasčiau

Montuojame keltuvus gyvenamiesiems namams, komerciniais ar industriniais tikslais, nuo neįgaliųjų liftų ir vežimėlių keltuvų iki vertikaliųjų keltuvų. ZNtechnika tikslas yra pasiūlyti tinkamą ir geresnę gyvenimo Eurogama rūpinasi savo klientų specifiniais poreikiais. Mes esame viena iš nedaugelio neįgaliųjų įrangos kompanijų Lietuvoje, kurios viršija lūkesčius ir siūlo pagalbą visais galimais atvejais. Mūsų aptarnavimas Jums prasideda nuo susitikimo ir poreikių įvertinimo iki tinkamo kėlimo įrenginio parinkimo.

VERTIKALIŲ KELTUVŲ TIPAI

Kaip žinoti kokį pasitinkti?

Atviros konstrukcijos

Atviros konstrukcijos keltuvas, tai paprastesnės konstrukcijos įrenginys, palyginus su uždaru keltuvu, naudodami šio tipo keltuvus jūs greičiau galėsite įveikti aukščio barjerus.

Uždaros konstrukcijos pastato viduje

uždaros konstrukcijos keltuvas naudojamas pastato viduje, tai žaismingumo ir laisvės kombinacija, kildami ar leisdamiesi keltuvu, jūs galėsite apžvelgti viską, kas vyksta už keltuvo ribų ir saugiai pasieksite savo kelionės tikslą.

Uždaras pastato išorėje

uždaros konstrukcijos keltuvas pritaikytas išorės naudojimui, tai uždarumo ir patikimumo derinys, lyginant su atviro tipo keltuvais, kildami ar leisdamiesi keltuvu, jūs galėsite mėgautis ramybe ir jums nereikės sukti galvos, kad lauke šiuo metu lyja, nes jūs saugiai nukeliausite iki savo kelionės tikslo.

Dažnai kreipiasi žmonės nusivylę vienu ar kitu sprendimu. Todėl kviečiame pasitarti prieš priimant sprendimą ir tikime, jog kartu rasime geriausią Jums tinkamą variantą

Įgyvendinti sprendimai

Savo klientams kuriama tinkamiausius variantus neįgaliųjų liftams, vežimėlių keltuvams ir kitiems judėjimą lengvinantiems sprendimams, kuriuos galime pritaikyti pagal Jūsų poreikius ir taip palengvinti judėjimą bet kokioje aplinkoje.