Senjorų kėdutės

JUDĖTI DABAR DAR PAPRASČIAU

Montuojame pagalbinius keltuvus senjorams ir sunkiau judantiems žmonėms. Sprendimus galime pritaikyti įvairaus tipo laiptinėms, invididualiems namams ir kitoms susibūrimo vietoms. ZNtechnika tikslas yra pasiūlyti tinkamą sprendimą geresnei gyvenimo kokybei pasiekti. Rūpinamės savo klientų specifiniais poreikiais ir esame viena iš nedaugelio specialios įrangos kompanijų Lietuvoje, kuri viršija lūkesčius ir siūlo pagalbą visais galimais atvejais. Jūsų aptarnavimas prasideda nuo susitikimo ir poreikių įvertinimo iki tinkamo kėlimo įrenginio parinkimo, jo sumontavimo bei priežiūros.

SENJORŲ KĖDUČIŲ TIPAI

Kaip žinoti, kokį pasirinkti?

Tiesi nuožulni kėdutė

Tiesus namų liftas – tai iki 7,5 metro keliantis nuožulni kėdutė, kuri pritaikyta kelti tik tiesia eiga. Ši kėdutė puikiai dera individualiuose namuose, kurių laiptų pločiai yra siauri ir nuožulnūs keltuvai čia netelpa. Taupus savo išmatavimų prasme jis tilps net ir siauriausiose laiptinėse.

Kėdutė su posūkiu

Kėdutė su posūkiu – tai universalus kėlimo pagalbininkas, kuris gali tęstis ir kelti iki begalybės. Mažos ir siauros vidurinės aikštelės jam ne problema, išsisukimo kampui užtenka vos 75cm pločio aikštelės, ko nepakaktų nuožulniam keltuvui.

Lauko kėdutė

Lauko kėdutė, tai analogiškas variantas nuožulniam keltuvui, kuris yra pritaikytas veikyi bet kokiomis lauko sąlygomis. Speciali apsauga neleis patekti drėgmei į mechanizmo vidų, o Jūs galėsite ramiai ir saugiai keliauti iš lauko pavėsinės iki ežero pakrantės.

Dažnai kreipiasi žmonės nusivylę vienu ar kitu sprendimu. Todėl kviečiame pasitarti prieš priimant sprendimą ir tikime, jog kartu rasime geriausią Jums tinkamą variantą

Įgyvendinti sprendimai

Savo klientams kuriama tinkamiausius variantus neįgaliųjų liftams, vežimėlių keltuvams ir kitiems judėjimą lengvinantiems sprendimams, kuriuos galime pritaikyti pagal Jūsų poreikius ir taip palengvinti judėjimą bet kokioje aplinkoje.