Apie mus

Mes siūlome: nuožulnius neįgaliųjų keltuvus, vertikalius neįgaliųjų keltuvus, kėlimo kėdutes bei kitą įrangą.

Apie mus:
2012 metais įmonė EUROGAMA minėjo savo veiklos penkioliktą gimtadienį. Įmonė UAB “EUROGAMA” nuo 2007 metų pradėjo prekiauti ir montuoti naujus produktus, tai –  neįgaliųjų keltuvai. Per šiuos šešerius metus mūsų keltuvų asortimentas išsiplėtė ir dabar mes prekiaujame tokiais keltuvais kaip : platforminis neįgaliųjų keltuvas, trumpo kėlimo neįgaliųjų liftai, turėklinis neįgaliųjų keltuvas, neįgaliųjų keltuvas baseinams, vertikalus neįgaliųjų keltuvas, kėlimo sėdynės bei daugelis kitų.

Įmonės istorija:
IĮ “Eurogama“ buvo įkurta 1997 metais Vilniuje. Nuo 2000 metų įmonė pradėjo prekiauti darbo kilimėliais, ergonomiškomis darbo bei biuro kėdėmis. 2003 metų lapkričio 14 dieną IĮ “Eurogama“ buvo reorganizuota į uždarąją akcinę bendrovę.
Pagrindinę įmonės veiklos dalį sudaro:
– Neįgaliųjų keltuvai, įranga, kėlimo kėdutės,
– Darbo kėdės,
– Darbo kilimėliai,
– Kita kėlimo įranga,
– Įrankiai.

Įmonė ne tik parduoda, bet ir sumontuoja, garantiniu laikotarpiu taiso gedimus, atlieka einamąjį aptarnavimą.
Pasibaigus garantijai galima sudaryti sutartį dėl tolesnės įrangos priežiūros. Šiuos darbus atlieka kvalifikuoti darbuotojai, apmokyti gamintojų ir turintys keltuvo operatoriaus atestacijos pažymėjimus, liudijimus montuoti ir remontuoti keltuvus, neregistruotų kėlimo įrenginių priežiūros meistro pažymėjimus.

Įmonės tikslai:

– Teikti kokybiškas prekes.
– Suteikti judėjimo laisvę mūsų klientams.
– Užtikrinti kokybišką darbų eigą.
– Teikti skubią garantinę priežiūrą.
– Palaikyti šiltus santykius su pirkėjais.
– Užtikrinti, jog pirkėjų norai būtų išpildyti.