Vertikalūs neįgaliųjų keltuvai “Z400”

Keltuvai ir eskalatoriai neįgaliesiems

05.05.2013

ZNtechnika – tai keltuvai ir eskalatoriai neįgaliesiems. Neįgaliųjų keltuvai, liftai, pandusai, kėdės skirtos neįgaliesiems. Mes ne tik parduodame, bet pirmiausia pasiūlome geriausią variantą pagal Jūsų vietą ir sumontuojame įrangą. Atliekame keltuvų patikras, techniniu aptarnavimus. Mūsų parduodami produktai yra gamina tik iš aukštos kokybės medžiagų. Būdami užtikrinti dėl parduodamų produktų kokybės, suteikiame savo parduodamai įrangai nuo dviejų iki penkerių metų garantiją. Tai leidžia mūsų klientams pasitikėti mumis.  Tiek garantiniu, tiek pasibaigus garantijos laikotarpiui liksite patenkinti mūsų parduodamais produktais. Ir teikiama darbų kokybe.

Šiame, gretai besisukančiame pasaulyje, dažnai bėgame, skubame ir lekiame. Net nesustojame apsidairyti į tai, kas dedasi mūsų aplinkoje. Niekam nėra paslaptis, jog mūsų visuomenėje yra žmonių, kurie negali suspėti su greitai besisukančiu pasauliu. Jiems sunku pasivyti mūsų gyvenimo tempą.  Suspėti su sparčiai besikeičiančiu pasauliu. Kas dėl to kalti? Mūsų nuomone, tai yra aukščių barjeras. Ankščiau žmonės, dėl juos skiriančių atstumų tarp aukštų, turėdavo užsibarikaduoti savo namuose ir negalėdavo džiaugtis gyvenimo teikiamais malonumais. Taip pat dėl to galime kaltinti neefektyvius sprendimus, kuriais būdavo stengiamasi gelbėti neįgaliuosius. Dažnai keltuvai, pandusai ar kita įranga būdavo per daug brangi. Arba reikalaudavo per didelių statybinių darbų. Dėl šios priežasties žmonėms tekdavo kentėti. Bet pasaulis nestovi vietoje. Keltuvai ir eskalatoriai neįgaliesiems tapo išties reikalingu produktu. Nepamirškime, kad technologijos tobulėja ne dienomis, o valandomis ar minutėmis. Keltuvai mažėja iki minimalaus dydžio ir tampa prieinami visose vietose. Tai leidžia neįgaliesiems lengvai ir greitai pakilti ar nusileisti į norimą vietą. Ankščiau sunkiai prieinami pastatai ir vietovės, dabar gali virsti patrauklia vieta visiems. Neskirstant žmonių pagal jų gebėjimus.

Keltuvai ir eskalatoriai neįgaliesiems – tai mūsų sritis. Mes Jums suteiksime visokeriopą pagalbą. Greitu ir patogiu Jums laiku pateiksime pasiūlymusIšanalizuosime situaciją ir pateiksime geriausią sprendimą. Jeigu Jums tiks pasiūlymas, mes greitai ir kokybiškai ne tik pristatysime, bet ir sumontuosime keltuvus ar kitą įrangą. Jei turite klausimų, visada galite kreiptis. Su malonumu jums padėsime. Bei lauksime Jūsų užsakymų.

Gero ir informatyvaus apsilankymo mūsų svetainėje!

Komentarų: 0
prev
Apie mus

“Eurogama“ buvo įkurta 1997 metais Vilniuje. Pagrindinę įmonės veiklos dalį sudaro Neįgaliųjų keltuvai, įranga, kėlimo sėdynės, Darbo kėdės,  Darbo kilimėliai,  Kita kėlimo įranga.

Įmonė ne tik parduoda, bet ir sumontuoja, garantiniu laikotarpiu prižiūri, atlieka einamąjį aptarnavimą.
Pasibaigus garantijai galima sudaryti sutartį dėl tolesnės įrangos priežiūros. Šiuos darbus atlieka kvalifikuoti
darbuotojai, apmokyti gamintojų ir turintys keltuvo operatoriaus atestacijos pažymėjimus, liudijimus
montuoti ir remontuoti keltuvus, neregistruotų kėlimo įrenginių priežiūros meistro pažymėjimus.

Mus rasite
+370 620 48637
Žarijų g. 4, LT-02300, Vilnius
algirdas@eurogama.lt