Nuožulnūs keltuvai

Dabar įsirengti keltuvą dar paprasčiau

Montuojame keltuvus gyvenamiesiems namams, komerciniais ar industriniais tikslais, nuo neįgaliųjų liftų ir vežimėlių keltuvų iki vertikaliųjų keltuvų. ZNtechnika tikslas yra pasiūlyti tinkamą ir geresnę gyvenimo Eurogama rūpinasi savo klientų specifiniais poreikiais. Mes esame viena iš nedaugelio neįgaliųjų įrangos kompanijų Lietuvoje, kurios viršija lūkesčius ir siūlo pagalbą visais galimais atvejais. Mūsų aptarnavimas Jums prasideda nuo susitikimo ir poreikių įvertinimo iki tinkamo kėlimo įrenginio parinkimo.

VERTIKALIŲ KELTUVŲ TIPAI

Kaip žinoti, kokį pasirinkti?

Tiesaus kėlimo keltuvai

Tiesaus kėlimo keltuvas, tai dažniausiai trumpesnio kėlimo atstumo įveikimo pagalbininkas, lyginant su keltuvu, kuris turi įveikti posūkius. Sklandus ir švelnus kilimas ten, kur jums šiuo metu reikia.

Nuožulnus keltuvas su posūkiu

Nuožulnus keltuvas su posūkiu, priešingai nei tiesus kėlimo keltuvas, šis įrenginys gali užsisukti beveik bet kokiu kampu, turėti parkavimosi posūkius bei būti pastatytas į poilsio zoną, netrukdant aplinkiniams. Tai galimybė pakilti nors ir į devintą daugiabučio aukštą vienu prisilietimu.

Lauko naudojimui skirti keltuvai

Lauko naudojimui skirti keltuvai, tai keltuvai su papildoma apsauga nuo gamtos veiksnių. Visi laidai ir mechanizmai apsaugoti pagal specialų IP55 standartą, kuriuo nepasižymi kiti, ne lauko sąlygomis eksploatuoti pritaikyti keltuvai. Rytą vakarą, žiemą vasarą, saulei šviečiant, lietui lyjant, naudokitės keltuvu bet kokiu oru.

Dažnai kreipiasi žmonės nusivylę vienu ar kitu sprendimu. Todėl kviečiame pasitarti prieš priimant sprendimą ir tikime, jog kartu rasime geriausią Jums tinkamą variantą

Įgyvendinti sprendimai

Savo klientams kuriama tinkamiausius variantus neįgaliųjų liftams, vežimėlių keltuvams ir kitiems judėjimą lengvinantiems sprendimams, kuriuos galime pritaikyti pagal Jūsų poreikius ir taip palengvinti judėjimą bet kokioje aplinkoje.